Kredīts bez ķīlas un galvojuma dažu minūšu laikā

With
Komentāri ir izslēgtiKredīts bez ķīlas un galvojuma dažu minūšu laikā

Kredīts bez ķīlas

Ļoti bieži daudziem no mums pietrūkst papildus līdzekļu, bet ir jāmaksā kārtējais rēķins par dzīvokli vai interneta pieslēgumu. Līdz algai vai citiem ienākumiem ir vēl nedaudz jāpagaida, bet rēķins ir jānomaksā nekavējoties. Daudzi no mums ir saskārušies ar šo situāciju un tāpēc izvēlas aizņemties kādu no ātro kredītu piedāvājumiem internetā, jo tas ir ērts, ātrs un, galvenais, izdevīgs veids, kā iztikt līdz algai. Taču jāatceras, ka kredīts bez ķīlas tiek izsniegts tikai tiem, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu, jo ir kompānijas, kas izsniedz aizdevumus tikai 20 vai 21 gadus sasniegušiem debitoriem. Jāatzīmē, ka ātrie kredīti ir pieejami plašam cilvēku lokam, kas padara viņus ļoti populārus. Šāda veida pakalpojumi daudziem ir liela nepieciešamība.

Principā visas ātro kredītu kompānijas internetā piedāvā ātros kredītus bez liekiem papīriem un formalitātēm – salīdzinot ar banku piedāvājumiem klientiem nav kompānijās jāiesniedz ķīlas, galvojumi vai izziņas no darba vietas. Turklāt, aizdevumu var noformēt neizejot no mājas – ātrais kredīts bez ķīlas un galvojuma ir saņemams nekustoties ne no vietas. Izvēlētās kompānijas mājas lapā ir iespējams pieteikties aizdevumam visu diennakti, taču jārēķinās, ka aizdevums tiks izskatīts un pozitīvas atbildes gadījumā piešķirts nākamās dienas rītā. Daudzas kreditēšanas kompānijas strādā bez brīvdienām no 8:00 līdz pat 22:00 vakarā. Ja klients aizdevumam piesakās izvēlētās kompānijas darba laikā – aizdevums tiks izskatīts un izsniegts 10 – 15 minūšu laikā no aizdevuma pieteikuma brīža.

Vai kredīts bez ķīlas ir arī bez maksas?

Jā, tik tiešām šāda iespēja pastāv, vairums aizdevēju pirmajā aizņemšanās reizē piedāvā īpašu aizdevuma veidu, kuram nav nekāda komisijas maksa. Kredīts bez ķīlas un bez maksas nozīmē to, ka Jums būs jāatdod tik pat daudz, cik būsiet paņēmuši. Ja kaut kādu iemeslu dēļ nevarēsiet atdot šo paņemto aizdevumu, aizdevējs piedāvās to pagarināt, prasot par to samaksu. Daudzi tieši uz šo uzraujas, paņem pie vairākiem bezmaksas kredītus un vēlāk sūkstās, ka jāmaksā pagarināšanas maksa. Pārāk daudz labumu, kuri nevar būt par pliku velti, tāpēc jau tie tiek piedāvāti un daudziem uz tiem arī paslīd kāja. Ja netiek prasīta ķīla un procenti par kredītu, tas nenozīmē, ka Jums ir jāskrien tiem pakaļ. Tas viss ir mārketinga triks, jo nodarboties ar labdarību kreditori var tikai īpašos gadījumos, kas ir ārpus ikdienas pakalpojumiem. Tas viss ir jāapzinās un jāpieiet šiem aizdevumiem ar pilnu atbildības sajūtu.

Kā garantam būtu jābūt pastāvīgiem ienākumiem?

Lai tiktu piešķirts kredīts bez ķīlas, klientam ir jābūt pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem, jo tas būs garants, ka klients spēs laikā aizdevumu atmaksāt. Kaut dažas kompānijas izsniedz arī kredītus bez darbavietas. Arī klienta kredītvēsture nedrīkst būt sabojāta. Tas nozīmē, ka kredītņēmējam ir jābūt bez nenokārtotām parādsaistībām citās kompānijās, jo pretējā gadījumā vairums kompāniju aizdevumu var neizsniegt. Ja topošais debitors vēlas aizņemties pirmoreiz – pirmais kredīts bez ķīlas būs pieejams bezmaksas. Visbiežāk pirmais aizdevums bez papildus procentu maksas tiek izsniegts no 50 euro līdz 350 euro, taču ir kompānijas, kuras izsniedz lielākas aizdevumu summas (visbiežāk līdz 10000 euro). Jāievēro, ka šīm kompānijām klientiem ir citi nosacījumi, piemēram, atmaksas termiņi ir garāki un klientam jāmaksā lielāka procentu likme, kas nozīmē, ka arī gada procentu likme būs lielāka. Tāpēc pirms aizņemšanās rūpīgi ir jāizvērtē katras kompānijas procentu likmes, jo gadījumos, kad aizdevums būs nepieciešams atkārtoti – papildus būs jāsedz arī noteikta procentu likme.

Visbiežāk procentu likmes ātro kredītu kompānijām svārstās no 10% līdz 12%, taču ir vairākas kompānijas, kurās jāmaksā daudz lielākas procentu likmes – 20% līdz pat 27,5%. Klientam ir jāapzinās, ka viņa ienākumiem ir jābūt atbilstošiem, lai veiksmīgi un bez liekām problēmām atmaksātu paņemto aizdevumu – ātrais kredīts bez ķīlas nemazina atbildību. Visas ātro aizdevumu kompānijas izsniedz aizdevumus uz laiku no dažām nedēļām līdz pat 1 gadam. Visbiežāk klients pats var izvēlēties sev izdevīgāko aizdevuma atmaksas laiku. Ja debitors aizņemas lielāku summu par dažiem simtiem euro – kredītu kompānijas visbiežāk sastāda kredīta atmaksas grafiku un klientam noteiktajā laikā ir jāsedz attiecīga kredīta summa. Bet nereti klientiem rodas neparedzētas finansiālas problēmas un noteiktajā laikā nav iespējams atmaksāt pilnībā visu aizdevuma summu. Tieši tāpēc kreditēšanas kompānijas piedāvā pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām.

Taču jārēķinās, ka šis ir maksas pakalpojums. Mikrokreditēšanas kompānijas un to piedāvātais kredīts bez ķīlas ir lielisks veids, kā iztikt līdz gaidāmajiem ienākumiem. Turklāt debitoram tiek piedāvāti īpaši izdevīgi nosacījumi – aizdevums pieejams bez jebkādas ķīlas, galvojuma un visbiežāk pirmais naudas kredīts ir arī bezmaksas. Tomēr, lai aizņemšanās noritētu veiksmīgi un bez parādsaistībām ir jāpārdomā gan naudas vajadzība, gan savas atmaksas iespējas. Aizņemieties tikai tad, ja nav citas iespējas kā iztikt. Aizņemieties tā, lai tas Jums neradītu nekādus sarežģījumus nākotnē.