Latviešu rezultāti biatlonā 2021. gada sākumā

With
Komentāri ir izslēgtiLatviešu rezultāti biatlonā 2021. gada sākumā

Biatlons Latvijā ir visai iecienīts sporta veids, kaut arī mūsu sportisti nav nekādi pasaules vai Eiropas čempioni. Vismaz pagaidām nav. Tomēr sporta veids ir gana interesants, lai piesaistītu daudz sporta fanu.

Ja esi īsts sporta draugs un fans, tad visticamāk esi izmēģinājis arī kādu sporta totalizatoru. Ieskaties arī vietnē www.kazino247.com/ un uzzini par to vairāk, ja neesi to pamēģinājis vai vēlies iegūt vēl informācijas.

Sporta likmes ir aizraujošs veids, kā nopelnīt nelielu bonusiņu, īpaši tad, ja tev patīk vērot dažādas sporta sacensības un sekot līdzi aktuālajiem sporta notikumiem gan Latvijā, gan pasaulē.

Sporta sacensības 2021. gadā.

Nu jau ir pagājis vesels gads, kopš sākās pandēmija. Tās dēļ iepriekšējā gadā daudzi sporta notikumi tika vai nu atcelti pavisam, vai nu pārcelti uz nākamo gadu. Šis nākamais gads nu ir pienācis, un mūs priecē arvien vairāk sacensību, kam varam sekot līdzi.

Ziema drīz jau būs beigusies, bet šobrīd notiek vairākas sacīkstes tieši ziemas sporta veidos. Nesen bija vairāki sacensību posmi skeletonā un citos renes sporta veidos, kur Latvijas sportisti guva gan labus, gan ne tik labus panākumus.

Biatlons vīriešiem

Latvijas šī brīža slavenākais biatlonists pavisam noteikti ir Andrejs Rastorgujevs. Viedoklis par viņu gan dalās – daudzi uzskata, ka viņš ir lielisks sportists, bet daudzi ir vīlušies, ka neredz daudz labākus rezultātus.

Jāatzīst, ka sports mēdz būt arī veiksmes spēle. Neatkarīgi no tā, cik cītīgi trenējies un cik ļoti gatavs sacensībām esi, veiksme vienkārši var nebūt tavā pusē. Tā gadās.

Rastorgujevs pēdējās sacensībās izcīnīja 22. vietu. Viņš šo rezultātu ieguva biatlona pasaules čempionāta sacensībās – 15 kilometru distancē ar kopēju startu. Nav nemaz tik slikts rezultāts.

Rastorgujevs gan nav vienīgais latviešu biatlonists, jo ar šo sporta veidu aizraujas daudzi – arī tepat Latvijā. Starptautiskās sacensībās nu jau piedalās arī tādi sportisti kā Aleksandrs Patrijuks, Edgars Mise un Roberts Slotiņš.

Šie biatlonisti piedalījās 4×7,5 km stafetes sacensību posmā. Latvijas komanda ieguva 22. vietu no 27 dalībnieku komandām. Labākā komanda bija norvēģu biatlonistu komanda – kas nav nekāds pārsteigums, jo Norvēģijā ir bijuši vairāki veiksmīgi biatlonisti.

Arī sieviešu kategorijā Latvijai ir vairākas biatlonistes. Sanita Buliņa, Annija Keita Sabule, Inese Golubeva un Baiba Bendika bija šī pasaules čempionāta dalībnieces. Ne visām sportistēm gan izdevās doties trasē, jo komandu stafetē sieviešu disciplīnā neizdevās tik labs starts, tādējādi, tikai pirmās divas komandas dalībnieces startēja.

Savukārt sacensību posmā 10 km brīvajā stilā ar intervālu startu, biatloniste Baiba Bendika izcīnīja 35. vietu. Pirmo vietu ieguva norvēģu biatloniste Juheuga. Latviešu sportiste šajā čempionātā uzrādīja savu labāko rezultātu līdz šim, kas ir lielisks personīgais sasniegums.

Principā biatlona sacensības šajā sezonā diezgan drīz beigsies, jo arī ziema ir gandrīz galā. Nākamā biatlona sezona jau būs olimpiskā sezona, kur sportisti cīnīsies par iespēju startēt olimpiskajās spēlēs.

Piedalīšanās olimpiskajās spēlēs daudziem sportistiem ir pats galvenais sasniegums – neviena medaļa nav tik vērtīga, kā olimpisko spēļu medaļa. Ziemas olimpiskās spēles pandēmijas dēļ jau vienreiz tika pārceltas, tāpēc jācer, ka 2022. gadā spēles tomēr notiks, un sportisti varēs piedalīties.

Reālistiski, protams, biatlonā Latvija var necerēt uz olimpiskajām medaļām, taču jau iespēja piedalīties olimpiskajās spēlēs sportistiem ir liels sasniegums, jo tur netiek gluži kurš katrs. Ir jāpierāda, ka esi pietiekami prasmīgs, lai varētu kvalificēties olimpiādei.