ONDO atsauksmes un pieteikšanās internetā

With
Komentāri ir izslēgtiONDO atsauksmes un pieteikšanās internetā

Ondo ir salīdzinoši jauns nebanku kreditors, kurš ir paspējis apmierināt daudzu klientu vēlmes, palīdzot iegūt papildus naudas līdzekļus uz termiņu līdz vienam mēnesim. Kreditora piedāvājumā ir īstermiņa aizdevumi no 5 līdz 425 euro, no kuriem 300 euro pirmajā reizē ir iespējams saņemt bez maksas. Standarta procentu likme mēnesī ir 10% no kredīta summas. Lai pieteiktos, būs jāveic reģistrācijas maksa 1 euro centa apmērā. Par kompānijas klientu var būt jebkurš Latvijas pilsonis, kurš sasniedzis vismaz 20 gadu vecumu un nav vecāks par 75 gadiem. Šeit atradīsiet Ondo atsauksmes, salīdzināšanu ar citiem aizdevējiem un iespēju pieteikties kredītam. Kompānijas darba laiks, kurā var pieteikties aizdevumam ir norādīts zemāk esošajā tabulā. Jāatzīmē, ka šo kompāniju vajag izvēlēties tikai tiem cilvēkiem, kuri skaidri apzinās savas finansiālās iespējas.

Ondo kredīts

Kāpēc izvēlēties Ondo kredītu?

Ondo kredīts tiek izsniegts uz termiņu no 1 līdz 30 dienām, pie tam, tas viss tikai 10 minūšu laikā, kas patiešām ir ātri. Un tas nav viss, jo ne tikai ātrums ir svarīgs, bet arī kvalitāte, kurā ietilpst ērta kredīta pieteikšana. Lai viss noritētu ātri, Tev jāsaprot, ka aizdevums tiks izsniegts tikai Ondo darba laikā, neskatoties uz to, ka pieteikumu būsi veicis, piemēram, nakts vidū. Ātrumu ietekmē arī banka, kurā Tev ir konts, jo, ja bankas būs dažādas, tas var ietekmēt naudas ieskaitīšanas laiku. Kā vēl viena priekšrocība ir tas, ka Tev nav nepieciešama izziņa no darba vietas, nebūs vajadzīga arī ķīla un galvotājs, kas šo visu aizņemšanās procesu padara maksimāli vienkāršu. Kā liecina aptaujas un atsauksmes, tad uz doto brīdi šī kompānija ir viena no pieprasītākajām kredītu tirgū. Cilvēku labās atsauksmes liecina, ka pie šiem patiešām var ātri, ērti un izdevīgi aizņemties nelielas summas un pavisam neilgu laiku.

Ja nespēsi tikt galā ar maksājumu, Ondo Tev piedāvās atlikt maksājumu, protams, tas būs maksas pakalpojums. Mēs droši varam ieteikt šo aizdevēju, jo tam ir ļoti vienkāršota kredīta saņemšana un kvalitatīvs online serviss visu diennakti. Pieteikums tiek izskatīts maksimāli ātrā laikā un atbilde tiek sniegta nekavējoties. Pievērsiet uzmanību procentu likmēm, tās ir ļoti draudzīgas pat tad, ja kredīts būs jāpagarina. Droši varam teikt, ka šī kompānija ir labs sadarbības partneris finanšu jautājumos, kompānijai var uzticēties un tās pakalpojumu izmantošana ir droša. Augstāk minētajā saitē ir atsauksmes, bet tur esošajā tabulā ir iespēja salīdzināt šīs kompānijas piedāvājumus ar citām. Pievēršam uzmanību – aizņemties vajag ļoti uzmanīgi, jo tā nauda, kas Tev nav tagad, var nebūt arī nākotnē. Tas ir biežākais problēmu iemesls, kad cilvēks neparedz visas problēmas, kuras var kaitēt laicīgai kredīta atmaksai.

Ondo kontaktinformācija un darba laiks

  • Uzņēmums: SIA ONDO
  • Reģistrācijas Nr.: 40103780706
  • Licences Nr.: NK-2014-008
  • Adrese: Lielirbes iela 17a-10, LV-1046, Rīga
  • Tālrunis: +371 80 90 9999
  • Mājas lapa: https://www.ondo.lv/
  • E-pasts: info@ondo.lv
  • Darbdienās: 07:00-24:00
  • Sestdienās, svētdienās: 07:00-24:00