Privātuma politika

Aizsargājot katra www.brivsnogmo.lv apmeklētāja privātumu, mēs rūpējamies par lietotāju drošību, kas ir atrunāta privātuma politikā. Pirms turpināt lietot šo interneta vietni, lūdzam iepazīties ar izstrādāto lietotāju privātuma politiku. Šajā politikā ir atrunāti veidi, kā mēs iegūstam datus par katru lapas apmeklētāju un kur tālāk šī informācija tiek izmantota. Mēs rūpējamies par datu drošību, tāpēc jebkurš lietotājs var būt drošs, ka informācija par to netiks pretlikumīgi izpausta trešajām personām. Gadījumos, kad varas iestādes pieprasa informāciju par lietotājiem, kas ir iespējamie likumpārkāpēji, mēs to paužam tikai saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

  1. Lai lietotu mūsu vietni, Jums nav nepieciešams ievadīt nekādus personas datus.

  2. Šī interneta vietne darbojas bez traucējumiem, ja lietotājs nav liedzis sīkdatņu izmantošanu. Katrs lietotājs var izslēgt “cookies” failu lietošanu, tomēr tas var novest pie vietnes darbības traucējumiem un nepilnīgu mājas lapas informācijas attēlošanu.

  3. Mēs rūpējamies par šīs vietnes lietotāju datu drošību, piekopjot dažādus drošības pasākumus un izvēloties drošus serverus. Lietotāji var neuztraukties par nesankcionētu personas datu nodošanu trešajām pusēm, tomēr arī pašiem apmeklētājiem ir jābūt piesardzīgiem – jāizmanto licencētas antivīrusu programmas.

  4. Informācija, kas tiek iegūta par interneta vietnes lietotāju, tiek izmantota vienīgi šīs vietnes administratīvajām vajadzībām – uzlabošanai un datu analīzei.

  5. Mēs izmantojam programmu Google Analytics, kas savas darbības nodrošināšanai izmanto lietotāju sīkdatnes. Iegūto informāciju mēs izmantojam, lai veiktu dažāda veida analīzi un vispārējo mājas lapas kvalitāti.

  6. Mājas lapas administrācijai nav pieejama informācija par lietotāju IP adresēm, tās tiek saglabātas serverī, kuru izmantojam. Līdz ar to mēs nevaram identificēt konkrētu vietnes lietotāju.

  7. No mūsu vietnes lietotājam ir iespēja doties uz citu vietni, kuru regulē trešās personas privātuma politika. Mēs nenesam atbildību par trešās vietnes darbību, kā arī nevaram ietekmēt šīs mājas lapas darbību un attēloto informāciju. Ja uzskatāt, ka vietne, kas tiek apmeklēta, izmantojot mūsu mājas lapā esošo linku, nav likumdošanai atbilstoša vai arī tajā ir redzams nepieņemams saturs, lūdzu, nekavējoties pametiet šo vietni.

  8. Lai uzlabotu mūsu vietnes kvalitāti, lūgums ziņojiet par neatbilstošu saturu vai norādēm uz to.

  9. Mēs paturam tiesības veikt izmaiņas privātuma politikā, tāpēc lūgums apmeklēt šo sadaļu regulāri. Privātuma politika jaunā redakcijā tiks publicēta šajā un/vai citās mūsu interneta vietnes lapās, kuras uzskatām par piemērotām, lai informētu vietnes lietotājus par to, kā tiek iegūta un apstrādāta informācija par lapas apmeklētāju. Pieņemtās izmaiņas privātuma politikā stājas spēkā brīdī, kad tās tiek publicētas mūsu vietnē.

  10. Ja jūs nepiekrītat mūsu vietnes privātuma politikai, jums nekavējoties jāpamet šī lapa.